Велику ікону преподобного Гавриїла (Ургебадзе) для храму подарував Блаженніший Митрополит Онуфрій ставропігійного жіночого монастиря на честь Афонської ікони Божої Матері в урочищі Кип’яче Малинського району Житомирської області.

«7 березня нашому монастирю була дана в благословення і дар Блаженнішим Онуфрієм, Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Православної Церкви, велика храмова ікона преподобного Гавриїла Самтаврійського. Низький уклін нашому дорогому Блаженнішому Митрополиту Онуфрію! » – повідомляє  For.ua.

Святий Гавриїл зображений на іконі у повний зріст. Іконописне полотно заввишки більше півтора метра оздоблено в дерев’яний кіот.

Преподобний Гавриїл (Ургебадзе; ХХ ст.) – аскет, подвижник. Народився 26 серпня 1929 року в Тбілісі, Грузія. З раннього дитинства вів благочестивий спосіб життя, в 12 років добре знав Євангеліє. У 26 років (1955 р.) прийняв постриг і священний сан. Проповідував на вулицях, повертаючи людей до віри. 1 травня 1965 року підпалив 12-метровий портрет Леніна на будівлі Верховної Ради в Тбілісі; був заарештований за «антирадянську діяльність», визнаний божевільним і відпущений. З 1971 року виконував послух духівника жіночого монастиря Преображення Господнього в Самтавро, брав для настанови паломників. За життя шанувався як святий старець, який володів даром передбачення і зцілення. Помер 2 листопада 1995 у віці 66 років.