У багатодітної сім’ї з Житомира хочуть відсудити квартиру

0
526

В Житомирі багатодітну сім’ю Бодомер, можуть залишити без квартири, яку вони отримали від міської влади в 2016 році. Наразі дане питання вирішує адвокат міської ради та особисто міський голова Сергій Сухомлин. Сім’я Бодомер виховує 11 дітей. Сьогодні їх чотирикімнатну квартиру хочуть відсудити.

Мер міста зауважив, що важливо привернути увагу до такої проблеми, і зробите все можливе, щоб багатодітна сім’я могла спокійно проживати в своїй квартирі:

«Сьогодні про цю ситуацію, в яку потрапила сім‘я Бодомер, ми інформуємо громадськість через засоби масової інформації. Люди мають знати, що відбувається – у багатодітної родини хочуть відібрати чотирикімнатну квартиру, виділену їй містом у 2016 році. Нам треба привернути увагу до справи. Є адвокат, яка кваліфіковано захищає їхні інтереси. Я маю надію, що апеляційний суд вивчить усі докази і буде об’єктивним при розгляді.

Хочу ще раз наголосити: цю сім’ю з цієї квартири точно ніхто не виселить. Ми не дозволимо», – зазначив очільник міста.

Як повідомлялося раніше, рішенням виконкому № 302 від 20 квітня 2016 року було скасовано ордер від 2011 року на житлову площу в будинку 48 по вулиці Корольова у Житомирі, який був незаконно виданий начальником ВЖРЕП №10 на ім’я Дем’янчук Ольги Северинівни, 1930 року народження.

Згодом особи, на ім’я яких видавався ордер у 2011 році, звернулися до суду з вимогою про скасування попередніх рішень виконкому: «Про скасування ордера» та «Про надання квартири багатодітній сім’ї».

undefined

Нагадаємо, на Житомирщині 26 родин воїнів-інтернаціоналістів отримають житло.