Помста за слизькі вулиці: невдоволені «активісти» висипали в кабінеті Ткачука відро піску

0
363

Група невдоволених «активістів», прийшли до кабінету заступника Житомирського міського голови Дмитра Ткачука, та висипали йому на стіл відро піску, певно, в якості протесту за слизькі тротуари. Дмитра Ткачука на місці не було, тому більша частина агресії та неприємностей була направлена на секретаря заступника.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

З цього приводу свої обурення висловив депутат Житомирської міської ради, Владислав Пучич:

«Сьогодні житомирський дрібний криміналітет по виклику висипав відро піску в кабінеті Дмитра Ткачука. Цією акцією «лучшиє люді горада» відзначили розширення повноважень заступника міського голови. Ми вимагаємо від правоохоронних органів реакції на інцидент. Хулігани повинні понести відповідальність за свої дії. Пани япончик, дельфін та решта підзаборної камарільї міста – ви перейшли межу до якої вас терпіли», – написав у Фейсбук депутат.

Ще одна працівниця міської ради, також висловилася стосовно даного інциденту:

«Сьогодні у кабінет мого друга, заступника міського голови Житомира Дмитра Ткачука увірвалася група клоунів і висипала йому на стіл відро піску. Діма в цей час був на виїзді, тому шестеро неадекватів обрали своєю «священною жертвою» секретаря Катю… Їй довелося вислуховувати прокльони і приниження. Це вже не вперше, коли працівницям міськради, які сидять у приймальнях на різних поверхах, доводиться мати справу з такими «активістами»», – написала жінка.

Нагадаємо, сьогодні зранку відбулося задимлення в тролейбусі. В ЗМІ повідомили про вибух, проте керівництво ТТУ спростовує інформацію.