На Житомирщині тривають заходи щодо запобігання поширення коронавірусу

0
34

В Житомирській області триває дезінфекція об’єктів з метою запобігання поширенню захворюваності на Covid-19. Про це повідомляє  управління ДСНС Житомирщини.

Зокрема зазначається, що з метою запобігання поширенню захворюваності на Covid-19 рятувальники підрозділів ДСНС Житомирщини продовжують здійснювати протиепідемічні заходи зі знезараження об’єктів в області різного призначення.

“Серед комплексу заходів щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19 – дезінфекція на об’єктах соціальної сфери, житлового сектору, лікувальних установ, транспортних засобів, санітарна обробка тротуарів та автодоріг, зупинок, закладів торгівлі та харчування”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, за останню добу в Андрушівському районі особовим складом 36-го державного пожежно-рятувального посту в селищі Червоне здійснено обробку спеціальним дезінфікуючим розчином будівель селищної ради та поштового відділення. Для проведення бійцями ДСНС протиепідемічних заходів дезінфікуючі розчини було передано центральною районною лікарнею.

Проведені протиепідемічні заходи і рятувальниками Любарського району. Зокрема, 19 липня ними продезінфіковано 18 об’єктів в с. Старий Любар задля попередження розповсюдження вірусу Covid-19. Заходи зі знезараження проводилися поблизу банкомату, на території ветеринарної аптеки, трьох магазинів продовольчих товарів. Усі дизенфікуючі засоби на основі активного хлору були закуплені за рахунок Любарської РДА.

Протиепідемічні заходи на території Любарського району продовжуються. Зокрема, сьогодні проводитимуть санобробку торгового центру, прилеглі території магазину, пекарні та чотирьох АЗС.

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1602 людини, упродовж останньої доби виявлено 9 нових випадків.