На Житомірщині перевірили роботу АЗС

0
27

В Житомирські області перевірили 263 об’єкти нелегальних АЗС. Про це повідомили на черговому засіданні Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території регіону, яке провів перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко.

За повідомленням департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, станом на 07.07.2020 в Житомирській області здійснено перевірку 262 об’єктів, у тому числі:

– припинено діяльність – 33 АЗС;
– складено адміністративних протоколів – 43;
– вилученого пального 254 тонн, на суму – 6,4 млн грн;
– накладено арешт на пальне – 26,4 тонни;
– нараховано штрафних та фінансових санкцій – 29,6 млн грн;
– вилучено обладнання на суму – 4,8 млн грн.

За словамі Володимира Федоренко, метою перевірок була легалізація діяльності незаконних АЗС.

“Житомирська область – серед лідерів у боротьбі з нелегальною торгівлею нафтопродуктами. Наша мета – не просто припинити діяльність незаконних АЗС, а легалізувати її. Після отримання відповідних ліцензій вони сплачуватимуть податки та приноситимуть додаткові надходження до бюджету області”, – зазначив Володимир Федоренко.

Нагадаємо, що в Житомирській області працює телефонна «гаряча лінія», де приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у своєму населеному пункті. Повідомити про розташування незаконних автозаправних станцій можна за телефоном (0412) 47-46-33.