Четвер, Жовтень 22, 2020
Home Головне Учні Житомирської музичної школи стали призерами пісенного конкурсу

Учні Житомирської музичної школи стали призерами пісенного конкурсу

0
40

Учні Житомирської музичної школи № 1 імені Б. М. Лятошинського, нещодавно стали призерами й дипломантами Всеукраїнського інтерактивного пісенного конкурсу “Дунаю мій”. Про це повідомляє Урядовий кур’єр.

Організаторами конкурсу виступили громадська спілка “Творче патріотичне об’єднання “Музичний батальйон” і Міністерство культури, молоді та спорту України.

Повідомляється, що учні вокально-хорового відділу школи під керівництвом досвідчених педагогів підготували неабиякий доробок сольного виконання українських народних пісень, у яких оспівується ріка Дунай, що символізує Європу, яка є нашою великою багатонаціональною демократичною Батьківщиною.

Усі твори, які було подано музичною школою № 1 на Всеукраїнський конкурс, прозвучали в аранжуванні сучасних українських композиторів і були представлені у підготовленому організаторами конкурсу співанику “Дунаю мій”.

“Важко знайти збірку українських народних пісень, де б не був оспіваний славний Дунай, на берегах якого жили українці. Цю спадщину, яку вони творили і берегли століттями на західних кордонах нашої землі, треба знати, пропагувати і популяризувати,  — каже директор музичної школи № 1, заслужений працівник культури України В. Д. Чудовська.  — Педагоги школи разом із учнями провели велику роботу з вивчення і мистецької презентації цього безцінного культурного спадку”.

У підсумку дипломами першого ступеня за виконання пісень “Ой сяду я край віконця” та “Стояла на колодці” нагороджені Вікторія Корж та Крістіна Захарчук.

Диплом третього ступеня за виконання пісні “Їхав козак за Дунай” отримав Роман Качанюк.

Дипломи за участь до своєї скарбнички за виконання пісень “Пожену я лебеді”, “Ой під гай” та “Дала-с мене моя мати” здобули Валерія Федорова, Олександра Киндалюк та Любов Гриценко.