В області на боротьбу з COVID-19 виділено 124 млн грн

0
51

На протидію COVID-19 в Житомирській області виділено понад 124 млн грн. Про це заявив голова обласної ради Володимир Ширма, повідомляє пресслужба обласної ради.

За його словами, на протидію COVID-19 в Житомирській області виділено 124,7 млн грн. З місцевих бюджетів області направлено 95,3 млн грн, у тому числі з обласного бюджету – 32 млн грн. Також від малого та середнього бізнесу надійшло 15,4 млн грн та 14 млн грн – це кошти «великого бізнесу».

Також він зазначив, що станом на сьогодні на превентивні заходи та боротьбу з небезпечною інфекцією вже використано 79 млн грн.

“Розпорядниками коштів є обласна та місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданнях цих комісій і вирішується, на які нагальні потреби спрямувати кошти. Зокрема, кошти розподіляються, як на закупівлю тестів, медикаментів, так і на придбання засобів індивідуального захисту для медиків, бензину для бригад «швидкої», доплату медичним працівникам тощо», -повідомив Володимир Ширма.

З-поміж іншого на придбання засобів індивідуального захисту використано понад 10,5 млн грн бюджетних коштів та 2,2 млн грн приватних коштів; на закупівлю лікарських засобів спрямовано майже 4,7 бюджетних коштів та 1,3 млн грн – це приватні кошти; для закупівлі медичної апаратури використано майже 9,5 млн грн бюджетних та 3,8 млн грн приватних коштів тощо.