У Житомирі відбудеться благодійний концерт на підтримку хворої дитини

0
129

Житомирян просять долучитись до збору коштів на лікування важкохворої дитини Дорошенко Жанни 2007 року народження. Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

 

Повідомляється, що 9 лютого 2020 року з 17:00 год. до 19: 00год. у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбудеться благодійний концерт за участю симфонічного оркестру Подільського об’єднання церкви АСД.

Зазначається, що метою концерту є збір коштів на лікування важкохворої дитини, яка потребує термінового оперативного втручання, –  Дорошенко Жанни 2007р.н. Орієнтовна вартість лікування –  50 – 60 тис. грн.

До хвороби дівчинка вела активний спосіб життя, серйозно займалася спортом. Юна спортсменка – наша гордість! Жанна є багаторазовим призером з айкідо обласного та Всеукраїнського рівнів, зокрема у 2019 році завоювала титул чемпіонки у Всеукраїнських змаганнях з айкідо.

ЖИТОМИРЯНИ, ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВАС ЯК ДО ЖИТЕЛІВ НЕБАЙДУЖОГО МІСТА! ПРИЙДІТЬ НА КОНЦЕРТ, ДОЛУЧІТЬСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ.ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ У НАШИХ СИЛАХ!

Адреса проведення заходу: м. Житомир, вул. Пушкінська, 26. Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера.