6 червня у житомирському парку культури та відпочинку імені Ю. Гагаріна розпочне роботу фестиваль “Майстерня міста “

0
341

Вже учетверте в Житомирі 6 червня стартує фестиваль Майстерня міста. Про це йдеться на сторінці Агенції розвитку міста, яка є співорганізатором цьогорічного фестивалю.

Як зазначають організатори, цьогорічний фестиваль присвячений темі: «Активне місто».

«Житомиряни та влада будуть обговорювати впровадження нових об’єктів інфраструктури, екологію, здоровий спосіб життя, сталу мобільність, туризм та багато інших тем, які впливають на життя Житомира. Майстерня міста не створена під чиновників, щоб вони могли нав’язувати свої ідеї людям. Тут все навпаки – житомиряни висловлюють своє бачення розвитку міста місцевій владі та дають пропозиції до представлених проектів», – зазначив директор Агенції розвитку міста Борис Пахолюк.

В Агенції додають, що результати попередніх фестивалів принесли позитивний результат.

«У 2017 році житомиряни на Майстерні міста дуже активно обговорювали реконструкцію набережної на річці Тетерів. Завдяки, в тому числі, пропозиціям цих людей, проект змінився у позитивну сторону. Проект отримав більше зелених насаджень та зберіг природні ландшафти. Ось це і є головним завданням Майстерні – участь мешканців в прийнятті рішень, що змінюють громаду. Подібні проекти виносяться для відкритого обговорення на кожну Майстерню, бо як вже показала практика це корисно і для влади, і для громади», – каже Пахолюк.

Організатори наголошують, що «Майстерня міста Житомира» – це в першу чергу публічний майданчик, що дає можливість для громадських організацій та ініціативних груп презентувати себе, свої ініціативи, що здатні якісно змінити життя в місті. Цього року житомиряни будуть обговорювати урбаністику, здоров’я, туризм, задоволення культурних та спортивних запитів, сталу мобільність, екологію, інклюзію, займатися йогою та багато іншого.

Майстерня міста розпочне роботу 6 червня у парку культури та відпочинку імені Ю. Гагаріна. Фестиваль триватиме 4 дні – до 9 червня. Про детальну програму заходів організатори обіцяють розповісти вже найближчим часом.