Журналісти ТСН поцікавилися у вчителів та батьків учнів житомирського ліцею, що вони думають про заборону на подарунки вчителям

0
1011

Як повідомлялося раніше, директор ліцею у Житомирі заборонив випускникам віддячувати вчителям подарунками. Журналісти 1+1 навідались до Житомирського ліцею №25, поспілкувавшись як з батьками, так і вчителями навчального закладу. У сюжеті випуску ТСН за 14 травня 2019 року йдеться:

“Рішення директора стало несподіванкою навіть для вчителів, а батьків взагалі здивувало. Частина з них з полегшенням зітхнули, а от деякі все ж наполягають, аби залишити педагогам пам’ять про їхніх учнів”.

“Директор новий, може він не в курсі всього, може це, знаєте як, попереджувальна така дія. Ну що вони в наш час можуть подарувати? Ну хтось подарував коробочку цукерок, хтось – квіти. Ну хтось може якусь банку, вибачте, книгу чи баночку кави якусь приніс”, – каже учитель ліцею Алла Савицька.

Керівник закладу пояснює, що таке рішення прийняв саме через делегації батьків, які питали, чим догодити педагогам.

“Найкраща подяка на сьогодні для вчителя – це результати наших дітей: якщо вони складуть класно ЗНО, вступлять на бюджет”, – зазначає директор ліцею Павло Позняков.

У міському департаменті освіти рішенню ліцею зраділи. Кажуть, що ті, хто не може втриматися від подяки, можуть перерахувати гроші на благодійний рахунок закладу – і тоді вони точно підуть на розвиток ліцею.

Нагадаємо, Сергій Сухомлин призначив 25 обдарованим учням Житомира стипендії на суму 37 500 грн.