На Житомирщині чоловік “зґвалтував” собаку

0
1559

Сьогодні, 26 квітня, у соціальній мережі Фейсбук жителька Новоград-Волинську опублікувала шокуючий запис:

“25.04 біля міської “крепості” ми помітили чоловіка з собакою на руках, він ставив її на землю, але стояти і навіть сісти не могла. Ми подумали шо собака вагітна, і не звернули на це уваги. Цей чоловік пішов з псом вниз за крепость. Десь через 1,5 години ми збиралися йти, дехто з наших друзів залишився. Ми вже вийшли з парку, як тут нас покликали назад. Нам показали вниз, там де місток з замками. І просто впали в ступор
…… Чоловік віком 32-38 років, зростом 170-180см, одягнений в білий капелюх,чорну футболку, білі штани, стояв на колінах і ґвалтував собаку!!!!!!!! Я в шоці!!!!!! Ми почали втікати і десь через дві хвилини він вийшов з чорним пакетом, і повернув біля “Дарів Природи”. Моїм друзям вдалось зробити декілька фото. Їх в мене ще немає, але скоро будуть. Як з’являться одразу скину. А зараз, будь-ласка не ігноруйте, робіть максимальний перепост. Нехай усі знають це чмо!!!😡”.

Запис викликав резонанс у читачів. У коментарях кожен висловлює свою думку, щодо чоловіка, який це скоїв:

На запис дівчинки звернули увагу і місцеві правоохоронні органи. Зі слів поліцейських, винуватця затримали, коли він чіплявся до дітей та вигукував, “що ненавидить собак”. Свою вину чоловік визнав, пояснивши, “що взяв собаку, спустився вниз, зайнявся сексом…, та коли побачив, що люди дивляться, відпустив собаку і почав тікати”.

Наразі поліція встановлює очевидців події для притягнення “ґвалтівника” до відповідальності. Але свідки досі не з’явилися. А відтак, поліція має право тримати винуватця під вартою лише 3 години.

Варто зазначити, згідно ч.3 ст.89 Кодексу України про адміністративні правопорушення (“Жорстоке поводження з тваринами”), насильницькі дії стосовно тварин, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, – тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

Нагадаємо, 25 березня уночі до КП «Центр захисту тварин» підкинули тіло мертвого собаки.