12 тисяч – на першій та 5,5 тисяч грн – на другій лінії у зоні проведення ООС: житомирській бійці отримали доплати

0
551

За дорученням Президента України Петра Порошенка військовослужбовці, які знаходяться на першій та другій лінії у зоні проведення ООС, вже отримали підвищені доплати до грошового забезпечення. Доплата на першій лінії після підвищення складає 12 тисяч гривень, на другій – 5,5 тисяч гривень, інформує Житомирська обласна державна адміністрація.

Житомирській бійці отримали доплати вже у першій половині квітня разом з грошовим забезпеченням.

«У квітні на передовій повністю отримали однією сумою все грошове забезпечення разом з підвищеними доплатами. Якщо чесно, то зростання очікували у травні, а тут така приємна несподіванка. Звісно, сприйняли позитивно. Грошове забезпечення з доплатою вийшло близько 24 тисяч гривень», – розповідає молодший сержант 30 окремої механізованої бригади ім. князя К. Острозького Олександр Рябухін.

За словами бійця, якщо порівнювати грошове забезпечення навіть з минулим роком, то воно зросло на достатньо високий рівень, що не може не радувати.

“З 1 січня 2019 року відбулося підвищення грошового забезпечення військовослужбовців на близько 30 %. Відтепер заробітна плата бійця стартує від 10 167 гривень у водія до 24,7 тисяч гривень у командира бригади”, – йдеться у повідомленні.

Додатково за ініціативи Петра Порошенка бійцям, які знаходяться у зоні ООС, підвищили «бойові» – на першій лінії з 10 тисяч гривень до 12 тисяч гривень, а на другій – з 4,5 тисяч гривень до 5,5 тисяч гривень.

Відтепер у бійців, які знаходяться на передовій, грошове забезпечення складає не менше 22 тисяч гривень.

Нагадаємо, ремонт меблів та кав’ярня американського стилю: Житомирська служба зайнятості допомогла атовцям розпочати власний бізнес.