Яким був Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму в Житомирі на Михайлівській. ФОТО

0
220

Сьогодні, 2 квітня, Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму, який встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 18-го грудня 2007-го року.

З нагоди цього дня на Михайлівській проходив флешмоб з кульками, цукерками, блакитними стрічками та інформаційними матеріалами про те, що таке аутизм, про це інформує Житомирська міська рада.

Чому блакитний колір? Організатори заходу зазначають, що по статистиці аутизм у хлопчиків зустрічається у 5 разів частіше, ніж у дівчаток: блакитний або синій колір обрано символом цього дня.

Під час заходу на Михайлівській відбулося опитування «Чи знаєте ви що таке аутизм?». Людям пропонували підтримати подію, пов’язавши блакитну стрічку.

«Сьогоднішній захід спрямований на те, щоб розповісти пересічним громадянам про аутизм, щоб світ в якому живуть люди з цим діагнозом став дружнім до них. Є гарна приказка, яку я завжди цитую: не треба їх змінювати, а потрібно їх приймати та враховувати їхні особливості», – розповідає голова ГО «Аутизм-Житомир» Жанна Зарічна.

Ініціатор акції: КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради.

Співорганізатор акції: Соціально-психологічний факультет ЖДУ ім. І. Франка ГО «Аутизм – Житомир».

Нагадаємо, 4 квітня у Житомирі стартує благодійна акція «Серце до Серця».