У Житомирі перевізники відмовляються перевозити пільговиків за власний рахунок: ні з державного, ні з міського бюджетів їм не відшкодовують кошти

0
307

Зранку, 1 квітня, у житомирських маршрутках містяни зафіксували оголошення про те, що перевезення пільговиків буде платним, крім деяких категорій.

«Шановні пасажири! У зв’язку з відсутністю компенсації за перевезення пільгових категорій громадян з 1 квітня 2019 року, за рахунок перевізника, будуть здійснюватись пільгові перевезення тільки дітей-сиріт, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО», – йдеться в оголошенні.

Зазначену інформацію житомиряни зафіксували №30, №5, №1, №58.

1 квітня у коментарі Житомир.info заступник начальника управління транспорту та зв’язків Житомирської міської ради Валентин Васянович зазначив, що буде позачергова перевірка та складатимуться протоколи за порушення перевезення пільговиків.

«В першу чергу – це самоуправство перевізників. Ніяких домовленостей з ними не було. У нас вже зафіксовано понад 6-7 звернень громадян по телефону, будемо готувати наказ про позачергову перевірку, будемо виїжджати та складати протоколи за порушення перевезення пільгових категорій громадян. Потім, буде накладати штрафи якщо виграємо в суді, бо тут проблема виникла в тому, що за пільгові категорії ні з державного, ні з міського бюджетів їм не відшкодовують кошти», -­ сказав Валентин Васянович, інформує Житомир.info .