Житомиряни заборгували перед КП “Житомирводоканал” більше 32,4 млн. гривень

0
276

Станом на 1 березня 2019 року 33 637 житомирян за послуги водопостачання та водовідведення заборгували підприємству 32,4 млн.грн. Із них прострочена заборгованісь — 21,8 млн.грн., інформує Житомирська міська рада.

Серед мешканців міста є боржники, які не реагують на звернення підприємства. У такому випадку єдиний вихід з ситуації – звернення підприємства до суду. За рішенням суду боржник має відшкодовувати не лише суму боргу, але й судовий збір. Абоненти, у яких відбувається стягнення боргів за рішенням суду, не тільки втрачають на сплаті судового збору. Тим, хто вже отримував субсидію, але припинив сплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги, надання субсидії може бути припинено за поданням підприємств-надавачів послуг.

Є й така категорія житомирян, яка взагалі не платить за користування послугами, і фактично живе за кошти громади міста.

У КП «Житомирводоканал» налічується:

– 536 абонентів з боргом від 5 до 10 тис.грн. (середня заборгованість 6930 грн.);
– 273 абоненти з боргом від 10 до 20 тис.грн. (середня заборгованість 13885 грн.);
– 156 абонентів з боргом понад 20 тис.грн. (середня заборгованість 29414 грн.).

Є користувачі, борг яких сягає понад 40 тис. грн. У таких боржників за рішенням суду може бути заарештовано будь-яке майно, а якщо сума боргу перевищує розмір двадцяти мінімальних зарплат, виконавча служба має право в рахунок боргу продати на аукціоні єдине житло боржника.