У Житомирі відбудеться благодійний пробіг «БІЖУ ЗА ЖИТТЯ» на підтримку онкохворих дітей

0
476

Сьогодні, 20 березня, відбулось засідання виконавчого комітету, де прийняли рішення провести у Житомирі спортивно-благодійну акцію «Біжу за життя», про це інформує Житомирська міська рада.

«Кожен з нас може долучитись до гарної справи та допомогти діткам, які потребують підтримки. Таким чином вони відчують, що не одинокі та мають підтримку від навколишнього середовища. Пробіг поділений на дуже зручні дистанції від 100 метрів до 5 кілометрів тому запрошуємо робити гарні справи разом», – зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Благодійний пробіг «БІЖУ ЗА ЖИТТЯ» проходитиме 6 квітня. Початок о 8:30.

Мета забігу: зібрати кошти на лікування дітей з онкологічними захворюваннями.

Очікуване число учасників – не менше 300 чоловік.
До участі у пробігу запрошуються представники компаній і всі жителі та гості міста Житомира. Для учасників різного рівня підготовки передбачені наступні дистанції: 5 км, 2.5 км, діти – 100 м та 300 м.

Траса пробігу: вул. Пушкінська , бульвар Старий, парк культури і відпочинку, вул. Фещенка-Чопівського, провул. Червоного Хреста, вул. Пушкінська, бульвар Новий. Старт і фініш пробігу: бульвар Новий (біля кінотеатру «Жовтень»).

Мінімальний внесок для участі:

дорослі – 150 грн,

діти – 50 грн.

Усі зібранні кошти організатори акції передадуть на лікування маленьких пацієнтів у відділення онкогематології обласної дитячої лікарні. Електронна реєстрація учасників буде відкрита до 05.04.2019 р. Переможці та призери благодійного пробігу отримають цінні призи. Усі учасники, які вийдуть на старт, отримають сертифікат учасника.

Пам’ятайте: раз добром зігріте серце повік не охолоне.

Детальна інформація за номером +38 (097) 249-19-60.

ПРИХОДЬ! БІЖИ! ДОПОМОЖИ!