Викликати безробітних оперативно, не чекаючи призначеної для відвідування дати: на семінарі обговорювалися завдання для Житомирського центру зайнятості

0
719

«Роботодавець – клієнт номер один, адже завдяки йому служба зайнятості має інструмент для допомоги безробітним у працевлаштуванні» – наголосив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган, який завітав на зібрання фахівців в рамках свого робочого візиту.

Таке завдання перед керівниками відділів взаємодії з роботодавцями з міст і районів Житомирщини поставило керівництво обласного центру зайнятості під час семінару-навчання, повдомляє Житомирський обласний центр зайнятості

Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Світлана Карпович поінформувала, що у 2018 році зі службою зайнятості співпрацювали майже 7,5 тис. підприємств, установ, організацій та приватних підприємців області, які використовують найману працю. Вони подали понад 44,7 тис. вакансій для підбору працівників. Середня тривалість їх укомплектування впродовж року – 13 днів.

«Потрібно активізувати всі зусилля, системно взаємодіяти з фахівцями інших напрямів діяльності, в разі наявності підходящої роботи  – викликати безробітних оперативно, не чекаючи призначеної для відвідування дати, аби максимально скоротити  терміни заповнення вакансій» – наголосила С.Карпович.

Під час семінару-навчання були розглянуті актуальні питання організації громадських робіт, компенсації роботодавцям витрат зі сплати ЄСВ, дотримання вимог законодавства при розслідуванні страхових випадків, співпраці з кар’єрними радниками.

Обговорили також необхідність проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та фінансової відповідальності за порушення трудового законодавства.