Житомиряни долучились до флешмобу на підтримку людей із синдромом Дауна

0
530

21 березня – День людини з синдромом Дауна. Житомирська міська рада та громадська організація «Діти сонця» запрошують житомирян долучитися до міжнародного флешмобу #LotsOfSocks та висловити підтримку людям із синдромом Дауна, повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

Долучитися до флешмобу просто: потрібно придбати яскраві шкарпетки та одягнути їх 21 березня.

«Цього року ми зробили таку чисто символічну ціну – від 47 гривень. Чому саме від 47 гривень? Бо наші дітки мають 47 хромосом. Ми ж, як звичайні люди, маємо 46», – розповідає заступниця голови ЖОГО «Діти сонця» Людмила Рибчинська.

Придбати різнокольорові шкарпетки можна за адресою вул. Мала Бердичівська,4, у підлітковому клубі «Пролісок» або управлінні у справах сімї, молоді та спорту міської ради (каб. 110).

За інформацією ЖОГО «Діти сонця», у Житомирській області проживають 199 дітей із синдромом Дауна.

День людини з синдромом Дауна почали офіційно відзначати у 2006 році.

До акції вже долучилися міський голова Сергій Сухомлин.

«Долучився до традиційної акції на підтримку дітей з синдромом Дауна #LotsOfSocks.
А 21 березня вдягну ці круті кольорові шкарпетки на роботу!» – написав Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Facebook.

Також до акції долучились: заступниця міського голови Світлана Ольшанська, заступник міського голови Сергій Кондратюк, керуючий справами Ольга Пашко, радник міського голови Вікторія Сичова, член виконавчого комітету Марія Бовсунівська, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління по зв’язках з громадськістю, а також Служба (управління у справах дітей).

Приєднуйся і ти!

Вчора, житомиряни вшанували пам’ять командувача УПА – Романа Шухевича.