На білбордах і сітілайтах Житомира меншає кількість реклами ковбаси чи нових автівок, там тепер лише політики

0
393

Виборчий процес в Житомирі ще не розпочався, а ось політична реклама ще з самого початку осені з’явилася на білбордах та сітілайтах міста. Про це повідомляє громадська мережа «Опора».

Таким чином, на вулицях Житомира можна побачити білборди з лідеркою ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко, яка «розповідає» про «Новий курс України. Нові можливості для кожного». У центрі міста час від часу з’являється намет, в якому роздають газети «Вечірні вісті». Видання повністю присвячене діяльності політика та її планам.

Foto 1 Tymoshenko

В місті також чимало білбордів Петра Порошенка. Плакати без зображення президента містять написи: «Ми – Україна. Сильна армія – запорука миру. Петро Порошенко!», «Ми – Україна. Державна мова – запорука Єдності! Петро Порошенко».

Foto 27 Poroshenko

На центральній вулиці Михайлівській був розміщений намет Радикальної партії Олега Ляшка. На ньому традиційний напис із зображенням вил: «Ляшко. Радикальна партія. Партія народної перемоги».

Foto 24 Liashko hazeta

Нагадує про себе і Арсеній Яценюк. По Житомиру розміщені білборди один за одним із зображенням Яценюка та написами: «Українська мова, кіно, пісня» та «Рух в НАТО» або ж «Енергетична незалежність України».

Foto 19 Yatseniuk

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко запрошує в свою команду. На плакатах фото політика та напис: «Чесних більше. Приєднуйся до команди Анатолія Гриценка», вказано сайт та номер телефону.

Foto 20 Hrytsenko

Зафіксовані й білборди та сітілайти із зображенням Сергія Тарути і написом: «Повагу кожному. Основа – партія людей справи».

Foto 21 Taruta

Оскільки виборчий процес ще не розпочався, розміщення таких матеріалів не порушує законодавства, але така реклама може містити ознаки дочасної агітації.