На Житомирщині покажуть, як виглядав Іскоростень в часи Київської Русі і розкажуть про Добриню

0
477

У Коростені відбудеться Перший міжнародний історико-культурний фестиваль «Добриня Фест», присвячений видатному історичному діячу Київської Русі на ім’я Добриня – прототипу билинного богатиря Добрині Нікитича. Про це повідомляють організатори заходу на сторінці у мережі Facebook.

Князь Добриня – видатний син українського народу, який народився в місті Коростень (в давнину Іскоростень) – столиці Древлянського князівства, головний герой Володимирового циклу билин, один з улюблених утілень давньоруського богатирства, рідний дядько, вихователь, реформатор та соратник Володимира Великого.

«Учасниками фестивалю будуть науковці, дослідники та  історики, адже до уваги береться 18-19 століття. За допомогою реконструкторських клубів буде відновлена стародавня атмосфера Іскоростеня. Наша ціль розказати про Добриню, який був історичним та політичним діячем Київської Русі.» – розповідає член організаційного комітету фестивалю Вікторія Красуля.

На фестивалі Ви познайомитесь з неймовірно цікавою історією Древлянського княжого дому. Зануритеся у легенди древнього міста і відпочинете в Древлянському парку. Побачите театралізовані етнічні, фольклорні дійства, цікаві шоу-змагання клубів історичної реконструкції, стародавній побут, ремесла, ігри та розваги, майстер класи.

Також скуштуєте смачні страви та розважитесь на різноманітних дитячих та дорослих атракціях. Матимете змогу оцінити  красу в шоу – Древлянська красуня. Придбаєте різноманітні сувеніри, подарунки від українських виробників і майстрів. Заспіваєте і потанцюєте на музичному гала-концерті з відомими українськими артистами.

Шануймося і веселимося разом!

Вхід на фестиваль – ВІЛЬНИЙ!

Місце проведення: Парк «Древлянський», вул. Грушевського, 3 (місто Коростень).

Дата проведення: 15-16 червня 2019 року.

Замовник: Міська Рада міста Коростеня.

Організатор: Культурна Спілка «SHPAKUA».

Контактна інформація організатора заходу: +380(67)-500-20-05 або shpakukraine@gmail.com

Запрошуємо всіх на Перший міжнародний фестиваль «Добриня Фест»

👍ВАУ‼️ Новий крутий Фестиваль Добриня Фест вже скоро відбудеться в Коростені‼️❤️Наше місто готується до проведення нового Міжнародний фестивалю. Перший Добриня Фест відбудеться у середині червня 2019 року.🔔Підписуйтесь на КОРОСТЕНЬ today:https://www.facebook.com/korostentodayВСЕ НАЙЦІКАВІШЕ ТУТ‼️(Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=CovXMSE5HuM)⠀#коростень #korosten #korostentoday

Опубліковано КОРОСТЕНЬ today: Середа, 27 лютого 2019 р.