Асоціація хірургів Житомирської області відзначила найкращого хірурга

0
499

Куліш Олександр Павлович став визнаний кращим хірургом Житомирської області 2018 року, – про це повідомляють в групі Центральна міська лікарня №2 у Фейсбук.

Таке рішення прийняла Асоціація хірургів Житомирської області.
Куліш Олександр Павлович народився 27.11.1978 року у с. Грабняк (зараз Грушки), Житомирської обл., Хорошівський р-н.
З 1996 по 2002 навчання у Вінницькому державному медичному університеті імені М.І.Пирогова.

У 2002 році закінчив медичний факультет Вінницького державного медичного університету імені М.І.Пирогова отримав вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа». Закінчив інтернатуру на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та Центральної міської лікарні №2 м. Житомира у 2004 році за фахом «Хірургія».

З 2004 року по теперішній час працюю лікарем хірургом хірургічного відділення №1 КУ ЦМЛ №2 м. Житомира.

Стаж роботи по хірургії – 16 років.

Основні напрямки в роботі – ургентна хірургічна допомога, герніологія, лапароскопічна хірургія, хірургія виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки.

За час роботи в хірургічному відділенні №1, ЦМЛ №2 Олександр Павлович зарекомендував себе, як досвідчений лікар з надання планової та невідкладної хірургічної допомоги. Високий рівень професіоналізму, постійне вдосконалення набутих та здобуття нових знань дозволяють виконувати роботу на найвищому рівні, про що свідчать сотні врятованих життів та задоволених пацієнтів.

Куліш Олександр Павлович користується авторитетом не тільки серед пацієнтів, а і серед інших працівників лікарні. Порядність, чесність та відповідальність – так характеризують колеги-хірурги Олександра Павловича.

За останній рік разом з Олександром Павловичем впроваджено нові для відділення втручання такі, як: ендоскопічна пластика білої лінії живота при діастазі прямих м’язів живота (ELAR – endoscopic linea alba repair).