КП «Житомирводоканал» відсвяткував 120-річчя від Дня заснування: фоторепортаж

0
270

30 січня комунальне підприємство «Житомирводоканал» відсвяткував 120-річчя від Дня заснування, повідомляє Житомирська міська рада.

КП «Житомирводоканал» є одним із найпотужніших підприємств у місті. Працівників підприємства відзначили вітальними листівками та грамотами.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк передав вітання від імені міського голови Сергія Сухомлина.

«У цей святковий день я щиро дякую усьому колективу за таку нелегку, але надзвичайно важливу працю. Переконаний, що саме завдячуючи Вашій згуртованості, відданості роботі та професіоналізму стратегічне для міста підприємство розвивається. Понад два десятиліття на КП «Житомирводоканал» не проводилося масштабних модернізацій. Але до 2020 року ми плануємо втілити три масштабних проекти з реконструкції і будівництва очисних споруд, насосної станції та великих магістральних мереж водопостачання. Я вірю, що вже за два роки ми зможемо забезпечити житомирян якісною питною водою. Зичу міцного здоров’я Вам і Вашим рідним, сімейної злагоди та тепла, успіхів в усіх починаннях.Миру нам всім і любові!», – йдеться у привітанні.

КП «Житомирводоканал» запроваджував творчу акцію «Збережи воду – збережи довкілля». Діткам було запропоновано намалювати малюнки, які б привернули увагу житомирян до проблеми збереження водних ресурсів. В акції взяло участь 45 дітей, які отримали подарунки.

Нагадаємо, сьогодні, зв’язку з виконанням аварійних робіт комунальним підприємством «Житомирводоканал» знято рух трамвая.