Прокуратура Житомирщини домаглася затримання під вартою одного з підозрюваних у незаконному позбавленні волі та вимаганні у жінки 10 000 доларів США

0
271

23 січня прокуратура Житомирщини у апеляційному суді домоглася рішення, щодо взяття під варту підозрюваного, який із своїми спільниками вимагав від жительки м. Бердичева 10 тис доларів США та незаконно позбавили волі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Попередньо прокуратура Житомирської області подала скаргу до апеляційного суду, щодо рішення тримати під домашнім арештом осіб, яких підозрюють у вимаганні грошових коштів та незаконного позбавлення волі жительки м. Бердичів.

У середу, 23 січня 2019 року, відбулося засідання Житомирського апеляційного суду, на якому було скасовано рішення Корольовського районного суду м. Житомира та постановлено нове. Згідно з яким, одного із зловмисників (раніше судимого за вбивство) затримати під вартою.

Відповідно до суворішої ст. 189 ч. 2 Кримінального кодексу України, за скоєний злочин передбачено позбавлення волі від 3 до 7 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 189, а також стосовно двох осіб – за ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України проводить слідче управління ГУНП в області, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

Як раніше повідомляв “Житомир.ТВ”, було затримано 3-х чоловіків, яких підозрювали у незаконному позбавленні волі та вимаганні у жінки 10 000 доларів США.