Пожити у минулому: на Житомирщині повернутися в Середньовіччя можна завітавши до замку «Радомисль»

0
1145

Цікавих місць на Житомирщині доволі багато. Всі вони відрізняються особливою архітектурою, незвичайним розташуванням та неповторною атмосферою. Замок «Радомисль» буде до душі тим, хто обожнює казкові архітектурні пам’ятки. Зробити селфі, отримати естетичне задоволення та дізнатися більше про рідний край, можна саме тут.

Замок розташований у місті Радомишль Житомирської області. Будівля відновлена та добудована з руїн млину, закладеного 1902 року, передає DKS Новини.

Під час відбудови замку будівельники знайшли залишки паперової фабрики, закладеної у XVII столітті. Її заснував архімандрит Києво-Печерської Лаври. До цього про папірню знали лише з літописів, але, де вона розташовувалась, було загадкою.

Замкову паперову фабрику відновлено – тут налагоджено виробництво паперу за технологіями XVII століття. Кожен охочий може навчитись цього ремесла від майстрів папірні.

В одній із залів створено Музей української домашньої ікони XVII-XX століття. Він налічує близько 5 тисяч екземплярів з різних куточків України. Тут можна прогулятись самостійно, замовити екскурсію та зробити атмосферні фото.

Картинки по запросу радомысль замок

У будівлі працює трапезна, виконана у середньовічному стилі. Основна прикраса зали – величезна піч, у якій можна засмажити цілого кабана. Стелю трапезної піддержують масивні балки, а світло до неї потрапляє через замкові віконця. Все продумано до найменших деталей, так що можна уявити, як жили та бенкетували наші предки.

У замкові «Радомисль» працюють бенкетна, концертна та конференційна зали.

Похожее изображение

Готель обставлений у дусі середньовіччя, кімнати тут – від скромних келій до королівських покоїв. Доба в апартаментах для двох коштує від 1300 грн буднього дня та від 1500 грн у вихідний. Кожна з них обставлена ексклюзивними та раритетними меблями. Причому, кімнати витримані у стилях різних країн: Польщі, Литви, Німеччини, Бельгії, Білорусі, Англії чи Франції.

Картинки по запросу радомысль замок

Навколо замку розбито пейзажний парк зі скульптурами, містками та двома природними водоспадами на річці Мика.

Картинки по запросу радомысль замок

Нагадаємо, Діснейленд на Житомирщині: загадковий замок в Романівському районі. ФОТО.