На Житомирщині триває будівництво нових амбулаторій

0
206 views

На Житомирщині у дев’яти населених пунктах вже розпочали будівельні роботи, найближчим часом будівельники почнуть працювати над новими амбулаторіями ще у двох селах області. Про це повідомили в прес-службі Житомирської ОДА.

У Житомирській області за рахунок субвенції з державного бюджету запланували будівництво 22 амбулаторій на 1-2 лікаря з житлом та придбання 22 одиниць службового автотранспорту. Департамент регіонального розвитку ОДА інформує, що загальна вартість однієї амбулаторії складає 7 200 тис грн, а вартість одиниці автотранспорту – 498 тис. грн.

Будівельні роботи вже розпочали у 9 населених пунктах:

– с. Водотиї (Брусилівський район),

– с. Соколів (Пулинський район),

– с. Краснопіль (Чуднівський район),

– с. Дубрівка (Баранівський район),

– с. Високе (Черняхівський район),

– с. Ірша (Радомишльський район),

– с. Покалів (Овруцький район),

– с. Підлуби (Ємільчинський район),

– с. Квітневе (Попільнянський район).

Так у Краснополі та Водотиях триває зведення зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін). А у Високому, Підлубах та Квітневому завершується влаштування фундаментів, у Дубрівці вже виконані земляні роботи. Найближчим часом будівельники починають також працювати на об’єктах у:

– Липному Любарського району;

–  Биківцях Романівського району.

За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, на інших об’єктах вже отримали дозволи на виконання будівельних робіт, тож незабаром стартує будівництво амбулаторій у Райгородку (Бердичівський район), Сінгурах (Житомирський район), Пісках (Житомирський район), Нових Вороб’ях (Малинський район), Борщеві (Радомишльський район), Першотравневому (Овруцький район) та Хочиному (Олевська ОТГ).

Наступними зі створення нових амбулаторій та розвитку сільської медицини будуть Білилівка (Ружинський район), Сонячне (Оліївська ОТГ), Семенівка (Семенівська ОТГ) та Гришківці (Бердичівський район).