У Житомирі з наступного тижня можуть відкрити дитячі садочки

0
2

У Житомирі з 22 травня можуть відкрити дитячі садочки. прл це повідоми вмер Житомира Сергій Сухомлин.

За його словами, відвідування садків матиме певні обмеження.

«На сьогодні є постанова Кабміну про послаблення карантину. Є вже заяви і прем’єр-міністра України та інших органів державної влади, які все ж дослухалися і дитячі садочки будуть відкриватися не з 1 вересня, як раніше планувалося, а з 1 червня, чи можливо навіть з 22 травня. Це процедура, яку треба ще пройти. Ми розуміємо, що в перший час все ж будуть певні обмеження по відвідуванню дитячого садочка. Можливо це буде дійсно тільки для тих батьків, які виходять на роботу для того, щоб зменшити кількість дітей, може будуть інші обмеження. Але ми повинні зробити все, щоб ми були готові до цього відкриття і зробити перебування дітей в цих садочках безпечним», – розповів Сергій Сухомлин.

Водночас очільник міста розповів про те, що найближчим часом у мерії планують розробити електронну форму реєстрації, щоб батьки могли онлайн отримати дозвіл на відвідування дошкільного закладу для своєї дитини.

«Ми розуміємо, що якщо будуть обмеження по роботі дитячих садочків тільки працюючим батькам, за декілька тижнів ми плануємо зробити електронну форму, яка буде реєструвати всіх бажаючих, для того, щоб не ганяти батьків за довідками, не створювати черги, як це ми робили з спецперепустками на сайті міської ради. Це буде трохи складніша форма, але ми будемо розуміти, що батьки мають можливості не витрачати свій час, за декілька хвилин зробити реєстрацію і отримати дозвіл. Ми все ж чекаємо постанову Кабміну і рішення, які там будуть прийняті», – підсумував Сергій Сухомлин.