У Житомирі у навчальних закладах оголошено карантин

0
5

З 27 січня до 5 лютого буде тимчасово призупинено освітній процес у наступних закладах освіти територіальної громади. Таке рішення було прийнято 23 січня під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді Житомира.

Відповідно до рішення комісії з 27 січня до 5 лютого буде тимчасово призупинено освітній процес у наступних закладах освіти територіальної громади: закладах загальної середньої освіти всіх типів та форм власності, 1-4 класах навчально-виховних комплексів, закладах позашкільної освіти (дитячо-юнацькі спортивні школи №1,2, Центр творчості дітей і молоді, Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Школа юних десантників, Школа хореографічного мистецтва «Сонечко»), закладах професійно-технічної освіти, Міському культурно-спортивному центрі Житомирської міської ради, спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з футболу «Полісся» Житомирської міської ради, а також комунальних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах музичних та художніх школах.

За словами заступника міського голови Марії Місюрової,  у садочках карантину не буде.

«Карантин в садочках – такої практики взагалі не існувало. По-перше: діти знаходяться в ізольованих групах, і у них є окремий вхід, вихід. Вони не контактують так, як в закладах середньої освіти. По-друге: діти відвідують садочки у нормальному режимі, тому потреби в карантині немає.  Це розповсюджується лише на школи та позашкільні заклади освіти» , – зазначила Марія Місюрова.

Також вона наголосила,4 лютого відбудеться наступне засідання з результатами даних моніторингу щодо стану заворюваності.

«Враховуючи зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип, яке розпочалось саме цього тижня, ми прийняли рішення ввести запобіжні заходи на 10 днів починаючи з 27 січня. Наступне засідання комісії відбудеться 4 лютого, під час якого ми переглянемо дані моніторингу щодо стану захворюваності та приймемо відповідні рішення», – зазначила Марія Місюрова.

На період епідемічного підйому захворюваності обмежується проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів серед населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.