У Житомирі презентували інформаційний посібник для молоді

0
97
????????????????????????????????????

У вівторок, 3 грудня, в приміщенні пресцентру Житомирської міської ради для громадськості, керівників управлінь та позашкільних навчальних закладів міста та області презентовано новий інформаційний посібник для молоді «Джура-Десантник». Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Зазначається, що основною метою проведення Всеукраїнського національно-патріотичного вишколу «Джура-Десантник» є збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Програма вишколу сприяє всебічному розвитку молодого покоління та практичній підготовці молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацюванню військових навиків, а саме культури поводження зі зброєю, ознайомлення з військовою службою, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби, особливо в Десантно-штурмових військах ЗСУ.

Також повідомляється, що у посібнику представлені матеріали про історію формування десантно-штурмових військ у світі та становлення Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Посібники будуть безкоштовно розповсюджені серед закладів освіти.