У Житомирській області залишаться лише 4 райони

0
100

За новим адміністративно-територіальним устроєм у Житомирській області замість 23 районів залишаться лише 4. Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

Так, планується, що відповідно до методики формування територій, яку сформував Кабмін, запропоновано утворити в межах області 4 райони. Адміністративними центрами районів стануть міста, які мають кількість постійного населення не менше 50 тис. осіб. Укрупнені ж райони повинні мати кількість населення не менше, ніж 150 тис.

За проєктом поділу у області існуватимуть Житомирський, Бердичівський, Коростенський та Новоград-Волинський райони. Після внесення змін до Конституції України устрій області до Житомирського району (570 тис. населення) увійдуть нинішні Житомирський, Брусилівський, Коростишівський, Попільнянський, Романівський, Пулинський, Черняхівський, Хорошівський та Радомишльський райони. До Коростенського (260 тис. населення) — Коростенський, Малинський, Народицький, Лугинський, Овруцький та Олевський райони. До Бердичівського (220 тис. населення) — Бердичівський, Ружинський, Андрушівський, Чуднівський та Любарський райони. До Новоград-Волинського району (170 тис. населення) увійдуть всього три райони: Новоград-Волинський, Баранівський та Ємільчинський.