Заклади медичної допомоги на Житомирщині комп’ютеризовані на 52%

0
34

В Житомирській області заклади надання спеціалізованої медичної допомоги комп’ютеризовані від потреби в середньому на 52%. Про це повідомляє управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Зазначається, що з 1 квітня 2020-го року почне діяти нова система фінансування закладів охорони здоров’я вторинного та третинного рівня. Для цього цим закладам потрібно автономізуватися, комп’ютеризуватися та укласти угоди з НСЗУ.

Також повідомляється, на Житомирщині перетворені в комунальні некомерційні підприємства 29 закладів вторинного рівня та 7 закладів третинного рівня, ще 17 закладів надання спеціалізованої допомоги в процесі перетворення.
Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька під час селекторної наради з регіонами 26 листопада наголосила на тому, що в областях мають скласти графіки автономізації медичних закладів та їх комп’ютеризації. Таку аналітичну інформацію в МОЗ мають надавати кожні два тижня. Тоді цей процес буде контролюватися і разі потреби Міністерство зможе втрутитися та допомогти