Бердичівляни зможуть безкоштовно визначити рівень глюкози в крові

0
53

Бердичів долучається до відзначення Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. З 13 по 15 листопада фахівці амбулаторій КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської міської ради проводитимуть акцію з питань ранньої діагностики цукрового діабету. Про це повідомляє офіційний портал міста.

Бердичівляни зможуть безкоштовно пройти експрес-тестування рівня глюкози в крові та за кілька хвилин дізнатися його результат. Заміри проводитимуться у всіх амбулаторіях міста.

Окремо, 14 листопада ГО «ДІАБЕТ І ДІТИ» закликає городян зробити безкоштовний замір цукру у крові у четвер, о 10.00, на першому поверсі ТРЦ «Галерея Бальзак». Також усіх бажаючих запрошують відвідати захід «Сім’я і діабет», який відбудеться 16 листопада о 16.00 у актовій залі Бердичівського медичного коледжу (корпус 1, другий поверх).

Нагадаємо, 14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Ця хвороба є однією із найпоширеніших на сьогодні, при чому, від неї однаково страждають як дорослі, так і діти.