В Коростенському районі затримано КАМАЗ з лісопродукцією без дозвільних документів

0
315

Екологи систематично виявляють крадіжки лісу. Про це повідомили області Державної екологічної Інспекції Поліського округу на своїй сторінці у Фейсбуку.

Зазначається, в Коростенському районі затримано автомобіль марки «КАМАЗ» завантажений лісопродукцією породи береза без дозвільних документів.

«05 листопада поточного року під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за станом охорони лісів та зелених насаджень від незаконних рубок, працівниками відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Житомирській області Державної екологічної інспекції Поліського округу в Коростенському районі затримано автомобіль марки «КАМАЗ» завантажений лісопродукцією породи береза в кількості близько 13 м3. Жодних дозвільних документів у водія не виявилось», -йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що працівниками Інспекції на місце події викликано слідчо-оперативну групу Коростенського районного відділу поліції.

«Зазначений автомобіль з деревиною доставлено до вищезазначеного відділу поліції для з’ясування всіх обставин по суті справи. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу і надалі здійснюватимуться заходи з метою попередження та встановлення фактів незаконних рубок дерев», -підсумували в Інспекції Поліського округу.