Пацієнти дитячої лікарні імені Башека щодня відвідують “Школу супергероїв”

0
55

Маленькі пацієнти Дитячої лікарні імені В.Й. Башека щодня відвідують цікаві заняття «Школи супергероїв». Уроки у школі проводять 17 педагогів ЗОШ №33. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Зазначається, що для реалізації проекту міська рада виділила 233 тисячі гривень.

«Школу супергероїв» було відкрито 11 жовтня.  На ІV поверсі лікувального корпусу стаціонару дитячої лікарні облаштували навчальну кімнату, де мають змогу навчатися дітки, що перебувають на лікуванні. Для реалізації соціального проекту  за рішенням Житомирської міської ради з місцевого бюджету було спрямовано 233 тис. грн», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляєтся, що зараз у школі навчаються 89 дітей.

“Від початку роботи «Школи супергероїв» у Житомирі 89 дітлахів вже  прослухали: 30 годин української мови та літератури, 20 годин математики, 4 години історії, 16 годин зарубіжної літератури, 7 годин біології, 4 години хімії, 4 години фізики, 3 години інформатики, 8 годин англійської мови, 5 годин географії, 8 годин трудового навчання”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Школа Супергероїв» – це школа на базі медичного закладу, зі спеціально облаштованими класами, сучасними технологіями та методикою викладання, яка враховує режим лікування дітлахів. Першу в Україні «Школа супергероїв» було відкрито у 2016 році на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України «ОХМАДИТ». Відкриття школи було ініційовано громадською організацією «Маленьке серце з мистецтвом» (голова правління ГО Євгенія Смирнова), куратором проєкту є телеведуча каналу «1+1» Наталія Мосейчук.