Спортсмени с Житомира вибороли 8 призових місць на всеукраїнських змаганнях зі скандиноваської ходьби

0
58

Сьогодні, 30 жовтня, у прес-центрі міської ради управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради організувало зустріч з командою житомирян, які успішно виступили на перших всеукраїнських змаганнях зі скандинавської ходьби.

Перший Гірський Кубок Карпат зі скандинавської ходьби,  пройшов 27 жовтня на гірськолижному комплексі «Буковиця» (м. Борислав), за 2 км від Трускавця.

Кубок об’єднав спортсменів і любителів скандинавської ходьби з усіх міст України. Успішно подолавши гірські дистанції від двох з половиною до 10-ти кілометрів,  спортсмени з Житомира вибороли 8 призових місць.

Сьогодні, 30 жовтня, у прес-центрі міської ради управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради організувало зустріч з командою житомирян.

Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської привітала спортсменів з успішним виступом на змаганнях, подякувала за пропагування скандинавської ходьби у Житомирі та побажала нових перемог. Учасники Першого Гірського Кубку Карпат зі скандинавської ходьби поділилися своїми враженнями від змагань, планами та ідеями щодо подальшого розвитку скандинавської ходьби в Житомирі та подякували  управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради за підтримку.

На згадку про зустріч її учасники зробили спільне пам’ятне фото.