У рамках занять йогою учасники акції спонукали житомирян до розуміння, що тютюн – загроза для дихальної системи

0
257

Сьогодні, 31 травня, на зеленій галявині біля приміщення Житомирського музичного училища імені В. С. Косенка, у Всесвітній день без тютюну пройшла акція «Йога: дихай вільно у світі без тютюну», про це повідомляється на сайті Житомирської ОДА.

“Головна мета заходу – спонукати учасників акції до усвідомлення того, що здоров’я кожного безпосередньо пов’язано із способом його життя. Цьогорічна тема Дня без тютюну – “Тютюн та здоров’я легень” (куріння та вдихання тютюнового диму як один із основних факторів загрози дихальній системі людини)”, – йдеться у повідомленні.

Проводила заняття інструкторка з йоги Олександра Тимошенко. Масове заняття проходило по одній з методик – три йога. Інструкторка наголосила, що під час такого заняття потрібно контролювати як тіло, так і дихання.“Коли людина починає дбати про своє фізичне здоров’я, то з’являється потреба у відмові від шкідливих звичок. І йога – це найкраща альтернатива курінню. Адже куріння вбиває нашу дихальну систему, а заняття з йоги допомагають відновити”, – розповіла Олександра Тимошенко.

“Організували акцію Житомирський обласний центр громадського здоров’я та Житомирське музичне училище імені В. С. Косенка”, – зазначається на сайті.

Нагадаємо, у Житомирі на головній пішохідній вулиці міста – Михайлівській – відбувся Молитовний сніданок.