У Житомирі на головній пішохідній вулиці міста – Михайлівській – відбувся Молитовний сніданок. ФОТО

0
252

Сьогодні, 31 травня, у Житомирі на громадському просторі головної пішохідної вулиці міста – Михайлівської – відбувся Молитовний сніданок. У заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, Року сім’ї в Україні, взяли участь близько 200 осіб: Почесні громадяни Житомира, представники релігійних конфесій, міської та обласної влади, депутатського корпусу, іноземного та місцевого бізнесу, підприємств, установ та організацій, громадських об’єднань, ректори ВНЗ міста, військовослужбовці, ЗМІ, інформує прес-служба Житомирської міської ради.

Учасники заходу разом молилися за Перемогу і Мир в Україні, повернення українських земель, за військовослужбовців, усіх поранених і полонених, за лідерів та владу України, за сиріт, людей з особливими потребами, сім’ю в Україні, молодих лідерів, ефективну систему освіти, благословенні України.

Молитовний сніданок у Житомирі завершився виступом Зразкового хору «ГЛОРІЯ» музичної школи № 1 ім. Бориса Лятошинського.

«Такі спільні молитви додають сили, енергії, духу, об’єднують і найголовніше – дають можливість чути один одного», – сказав міський голова Сергій Сухомлин, відкриваючи захід