19 виробників від Житомирської область поїде на Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2019»

0
178

Незабаром у Києві стартує Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019». Так з 4 по 7 червня у Києві відбудеться вже 31-ша сільськогосподарська виставка. Цьогоріч на території Національного Комплексу «Експоцентр України» представлять близько 1300 компаній із 15 країн світу. Житомирщина ж пропонуватиме переважно органічну продукцію, інформує прес-служба Житомирської ОДА.

Як повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, цього року на виставку «АГРО-2019» свою продукцію представляти від Житомирської область поїде 19 виробників. Підприємства регіону демонструватимуть хлібобулочну, кондитерську, м’ясо-ковбасну, лікеро-горілчану, молочну та інші види продукції.

 

Вперше від Житомирщини на «АГРО-2019» буде виставлена лінійка твердих сирів від Брусилівського маслозаводу. Також цьогоріч своїми новинками відвідувачів дивуватимуть пивоварні з Радомишля та Бердичева. Хмільний напій у багатому різноманітті поповнить виставкові прилавки від області.

 

На «АГРО-2019» виробники області традиційно везуть якісну, здорову та безпечну продукцію – органічні молочні та м’ясні  вироби. Крім того, буде представлена конопляна та лляна олії, а також органічне насіння коноплі та льону.

 

Для справжніх поціновувачів солоденького житомирські підприємці привезуть широкий асортимент кондитерських виробів, і навіть новинку місцевого виробника – молоко варене згущене.

 

Тож, на Міжнародній агропромисловій виставці буде цікаво та смачно, адже підприємці Житомирщини представлять якісну, корисну та органічну продукцію.

 

Довідково. «АГРО-2019» – це не просто агровиставка, але й практичні семінари, конференції, презентації та круглі столи. Особлива увага приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей агробізнесу. Основою офіційної частини «АГРО-2019» стане конференція «Агро 4.0». Гостям заходу будуть представлені тематичні павільйони виробників зі США, Канади та Китаю. Розділ «Тваринництво» будуть представляти понад 60 господарств із показом великої рогатої худоби, свиней, овець, баранів, кіз, птахів, кролів, коней та інших свійських тварин. На учасників заходу також очікує автомобільний фестиваль «Агро Авто Шоу», тематичний фестиваль та експозиція ресторанів і крафтових виробників «AgroFoodFest».