За період нересту Житомирський рибоохоронний патруль викрив 146 випадків браконьєрства

0
151 views

Житомирський рибоохоронний патруль розповів про особливості порушень під час нересту 2019 року. Про це повідомили у соціальні мережі Фейсбук:

“Сьогодні хочемо розповісти про деякі особливості порушень під час нересту цього року. За період нересту, а саме з першого квітня по 28 травня, Житомирський рибоохоронний патруль викрив 146 випадків браконьєрства. З них 87 порушників ловили рибу «павуками»”.

“Під час затримання даних браконьєрів патрульні помітили таку особливість – половина з них намагається «втопити» своє знаряддя лову та «скидує» рибу. Таким чином порушники хочуть уникнути відповідальності. Документувати такі випадки патрулю допомагає відеофіксація правопорушення.
Щодо «скиду» браконьєрами риби. Для того, щоб не платити державі порушники збувають рибу шляхом її випущення у водне середовище. І це добре, адже головною метою рибоохоронного патруля є охорона та збереження запасів водних біоресурсів, а не нарахування збитків за їх незаконний вилов”, – йдеться у повідомленні.

“Дотримуйтесь природоохоронного законодавства! Інформацію про порушення правил рибальства та незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – прохання повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: +38 (0412) 24-57-81 та +38 (067) 414-60-74”, – закликає Житомирський рибоохоронний патруль.

Нагадаємо, забороняється вилов раків у водоймах, що підконтрольні Управлінню Державного агентства рибного господарства у Житомирській області з 01 квітня до 20 червня та з 15 липня до 05 вересня (під час виношування ікри, личинок, а також першої і другої линьок).