У Житомирі на святковому концерті виступили колективи 28 ДНЗ міста з метою виховання у малят любові та поваги до родини

0
250

Сьогодні, 30 травня, в рамках святкування Дня захисту дітей у літньому театрі «Ракушка» відбувся святковий концерт вихованців дитячих садків міста та урочисте нагородження переможців фестивалю «Мати. Родина. Україна». Про це повідомляється на сайті Житомирської міської ради.

«З родини йде життя людини – говорить народна мудрість. І це справді так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини. Духовний вплив батьківського дому на її формування створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, затишку, захисту і сімейній злагоді. І дивлячись на сьогоднішні радісні посмішки та оченята дітей, можна сказати, що наше майбутнє буде процвітати», – зазначила заступник міського голови Марія Місюрова.Головна мета фестивалю – поширення досвіду роботи педагогічних колективів з національно-патріотичного виховання, утвердження цінностей сім’ї, родинних стосунків. Цьогоріч у фестивалі взяли участь колективи 28 дошкільних навчальних закладів міста.«Конкурс спрямований на формування різносторонньої дитячої особистості через художньо – естетичний розвиток, максимальне забезпечення виховання у малят любові й поваги до батьків, родини, закладання основ моральної та етичної орієнтації в національних і загальнолюдських цінностях, формування творчої особистості в контексті рідної культури, мови та обрядовості», – зазначають на сайті міської ради.

Нагадаємо, 23 травня у Міському палаці культури відбувся ХІV Міський фестиваль творчості дітей та молоді «Повір у себе, і в тебе повірять інші».