Житомирські очільники разом з президентом НОК України обговорили розвиток олімпійського руху в області

0
169

Сьогодні, 30 травня, голова ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма з президентом НОК України Сергієм Бубкою обговорили як розвиваються олімпійські види спорту та на що варто звернути увагу у подальшому, інформує “Спортивний Житомир”.

“Ми достатньо велику увагу приділяємо спорту на Житомирщині, і саме олімпійським видам спорту. Маємо непогані досягнення спортсменів. За рахунок коштів ДФРР та обласного бюджету розвиваємо інфраструктуру. За останні 2-3 роки ситуація у спорті набагато покращилася, фінансова підтримка збільшилася у 6 разів, адже ми розуміємо, що для результатів спортсмена потрібно забезпечити його усім необхідним – і харчуванням, і умовами, і інвентарем”, – зазначив Ігор Гундич.

Керівник області розповів про ті проекти, які зараз реалізовуються в області – створення спортивного відділення на базі ліцею для обдарованих дітей, школи з хокею на траві, реконструкцію спортивної інфраструктури.

“Дякуємо вам за те, що підтримуєте олімпійських рух на Житомирщині. Приємно, що влада об’єднується навколо спорту, що відбуваються зміни у спортивній інфраструктурі. Недаремно саме на Житомирщині часто проходять всеукраїнські семінари та наради, адже у вас є чим поділитися”, – зазначив Сергій Бубка.

Варто зазначити, що на Житомирщині Сергій Бубка також візьме участь:

  • у відкритті оновленої Галереї спортивної слави;
  • семінарі-нараді з регіональними відділеннями НОК;
  • Олімпійському дні;
  • огляне реконструкцію стадіонів «Полісся» і «Спартак».

Нагадаємо, оновлену Галерею спортивної слави відкрили в ЖДУ імені І. Франка.