Від 6 місяців до 3 років арешту загрожує жителю Черняхівського району за “конопляну плантацію” на власному городі

0
134 views

У середу, 29 травня, працівники поліції виявили посіви заборонених для вирощування нарковмісних рослин на присадибній ділянці жителя с. Видибор, інформує Головне управління Національної поліції в Житомирській області.

“Городину характерного вигляду дільничні офіцери поліції помітили на обійсті 44-річного місцевого жителя. Відтак правоохоронці отримали відповідну судову ухвалу та провели санкціонований обшук у домогосподарстві. На земельній ділянці чоловік старанно доглядав цілу грядку “особливої” рослини. Він пояснив, що це коноплі, які він вирощує для власного споживання”, – йдеться у повідомленні.Поліцейські вилучили так званий урожай – 197 рослин, пояснивши місцевим жителям вимоги законодавства щодо культивування нарковмісних рослин. Наразі триває досудове розслідування.

“Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин або конопель у кількості до 10 рослин, – караються штрафом від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Посів або вирощування маку в кількості від 100 до 500 рослин або конопель від 10 до 50 розцінюється вже кримінально каране діяння, за яке передбачено в тому числі і арешт до 6 місяців або обмеження волі строком до 3 років”, – зазначають в управлінні.

Нагадаємо, 21 травня поліцейські Коростишівського відділу поліції провели санкціонований обшук у домоволодінні 32-річного жителя райцентру, де виявили нарковмісні посіви.