У Житомирі успішно завершився останній етап іспиту професійної підготовки для 10-ти поліцейських кінологів. ФОТО

0
189

Днями у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських успішно завершився останній профілюючий етап підсумкового комплексного іспиту первинної професійної підготовки для 10-ти поліцейських, вперше прийнятих на службу в поліції на посади кінологів, розповідає прес-служба поліції Житомирської області.

Під час іспиту правоохоронці демонстрували кваліфікаційній комісії набуті вміння та навички своїх службових собак з виконання прийомів загального та спеціального курсу дресирування. Слідову роботу, вибір речі за запахом, затримання злочинця, витримку собаки на місці під час пострілів, подолання смуги перешкод, апортування та інші вправи чотирилапі демонстрували на території Кінологічного центру ГУНП в області.


З привітальним словом до випускників звернувся начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко:

– До підготовки кінологів ми ставимося із особливою увагою, адже це не просто поліцейський, це поліцейський у якого є унікальний «спецзасіб» – службова собака, яка потребує постійного дресирування та удосконалення роботи за різними напрямками. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому та щоденно примножувати здобуті знання. Від імені нашої державної установи ми бажаємо вам успішної служби і впевнені, що не раз почуємо про успіхи у професії  та будемо вами пишатися».

Після завершення іспиту кінологам вручили свідоцтво про закінчення первинної професійної підготовки, оголосили подяки та видали сертифікати на службових собак.

Вже за кілька днів правоохоронці повернуться до місць постійного несення служби та розпочнуть свою безпосередню роботу в територіальних підрозділах поліції своїх областей.