Сергій Сухомлин розповів про деталі розслідування пожежі на заправці АЗС у Житомирі

0
228

21 травня на Телеканалі C-TV гостем «Відкритої студії» був міський голова Сергій Сухомлин, який розповів деталі розслідування пожежі на заправці АЗС у Житомирі.

Нагадаємо, що 19 травня до Житомирського відділу поліції близько 14:00 надійшло повідомлення про пожежу на АЗС по вул. Східній. Внаслідок пожежі постраждало двоє людей, вогнем було знищено конструкцію АЗС, а також 4 легкові автомобілі, що знаходились на території заправки.

Міський голова розповів про хід розслідування та хто відповідатиме за пожежу.

«Ми створили комісію, яка по завершенню розслідування надасть звіт. Постраждалі будуть звертатись до суду із позовом про відшкодування моральної і матеріальної шкоди. За моїм розпорядженням були надіслані листи до Управління Держгірпромнагляду та до організацій, які контролюють газові АЗС на території Житомира. Для того, щоб перевірити документи та дотримання ними норм, щодо встановлення таких заправок поблизу житлових будинків, шкіл та інших установ. Часто заправку, яка зроблена у заводських умовах, встановлюють на приватній території. Адже для цього не потрібні документи на дозвіл і в такому випадку, правоохоронні органи не в змозі щось зробити. Після цього інциденту ми будемо приймати більш жорсткі міри для того, щоб проконтролювати встановлення заправок подібного типу у місті.»

За попередніми даними, загоряння могло виникнути під час проведення технічних робіт газозаправного обладнання.