8 черня на Житомирщині вперше святкуватимуть Фестиваль полуниці

0
181

У вівторок, 21 травня, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову робочу нараду щодо підготовки та проведення у районі Фестивалю полуниці, який започатковується райдержадміністрацією та вперше пройде 8 червня 2019 року в с. Висока Піч (військове містечко). Про це повідомили сьогодні, 22 травня, на сайті Житомирської РДА.

“У ході наради обговорено варіанти логотипу свята, яке у перспективі має набути рівня обласного заходу, атрибутика та макети запрошень і сувенірної продукції, програму заходу та основні моменти щодо підготовки до нього. Село Висока Піч здавна є полуничним краєм. Тому вибір часу проведення та локації заходу є не випадковим.”, – йдеться у повідомленні.Програмою заходу передбачено багато цікавинок:

  • виставка-ярмарок полуниці від місцевих виробників та гостей свята;
  • виставка виробів майстрів народної творчості;
  • конкурси та розваги для дітей;
  • майстер-класи з виготовлення вареників та випікання млинців;
  • концертна програма за участі художніх та хореографічних аматорських колективів району.

До участі запрошуються домогосподарства-виробники полуниці, делегації сільських рад та інших районів області, спонсори, широка громадськість.

Нагадаємо, 24 травня, з метою підвищення рівня обізнаності підприємців, у Житомирі розпочнеться 64-й Саміт соціального підприємництва.