Срібло та 2 бронзи – здобутки команди Житомирщини на чемпіонаті України з підводного спорту

0
91 views

З 15 по 19 травня в басейні «Купава» міста Бровари Київської області відбулися змагання чемпіонату України 2019 року з підводного спорту (плавання в ластах) серед дорослих (категорія «А»), в яких взяла участь команда Житомирської області, повідомляє “ІнфоМалин”.

“Житомирщину представляли спортсмени Малинського Спортивного клубу «Оазис». В їх активі три нагороди – 1 срібна та 2 бронзові”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, Михайло Шевченко зайняв ІІ місце в складі естафетної команди 4 х 200 м. Олег Верета та Микола Гур’єв завоювали бронзові медалі в естафеті 4 х 200 м в ластах, вперше ставши призерами чемпіонату України. VI місце в пірнанні на 50 м посів Роман Науменко, виконавши норматив майстра спорту України з підводного спорту.

Нагадаємо, бельгійський ФК “Генка” оцінює житомирського футболіста Руслана Маліновського не менше, ніж 10 мільйонів євро.