Незабаром на Житомирщині почнуть відкриватися перші медичні заклади нового зразка. ФОТО

0
252

На Житомирщині триває будівництво 21 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Перші медичні заклади нового зразка відкриються у селах: Соколів Пулинського району, Водотиї Брусилівського району, Високе Черняхівського району, Квітневе Попільнянського району, Краснопіль Чуднівського району, Дубрівка Баранівського району та Хочине Олевського району, інформує прес-служба Житомирської ОДА.

Про це повідомляє департамент регіонального розвитку ОДА. Будівельні роботи наразі ведуться на 21 об’єкті, на яких завершені земельні роботи та роботи з влаштування фундаментів. Зведення зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін та даху) наразі триває на 18 об’єктах. Роботи із внутрішнього опорядження проводяться у Биківці, Дубрівці, Високому, Квітневому, Підлубах, Водотиях, Краснополі, Сінгурах, а із зовнішнього – у Краснополі, Дубрівці та Хочині. Зовнішнє опорядження завершили вже у Соколові та Водотиях, а у Дубрівці та Биківці завершено облаштування каналізації.

За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, амбулаторію у Соколові планується ввести в експлуатацію вже у червні цього року. Там уже завершили зведення стін і даху, проклали водопостачання та каналізації, тривають роботи із зовнішнього та внутрішнього опорядження, теплопостачання та електропостачання, благоустрою території.

Наступними будуть нові АЗПСМ у Водотиях і Високому, Квітневому, Дубрівці, Хочині, Краснополі, Підлубах.