У Житомирі на Форумі роботодавців намагалися побудувати діалог між бізнесом і громадою задля створення нових робочих місць

0
366

Сьогодні, 17 травня, у Житомирі в сесійній залі міської ради відбувався Форум роботодавців. Про це повідомили на сайті Житомирської міської ради.

Метою Форуму є:

  • побудова діалогового майданчика між бізнесом, громадою, освітою та місцевою владою щодо створення в місті робочих місць та підготовки кваліфікованих кадрів, які будуть користуватись попитом на ринку праці;
  • формування позитивного іміджу міста зі сприятливими умовами для ведення бізнесу.

Організатор Форуму роботодавців та IV ярмарку вакансій – департамент економічного розвитку міської ради.

Директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця, вітаючи учасників заходу із початком Форуму, подякував за участь у заході та зазначив, що Форуму роботодавців вже вчетверте проводиться у Житомир. Ідея проведення такого заходу полягає, насамперед, у тому, щоб спільно із підприємцями, представниками навчальних закладів обговорити актуальні питання як створювати комфортні умови, щоб жити і працювати у місті Житомирі.

«Саме діалог про те, як зробити це краще та ефективніше – це те заради чого ми сьогодні тут зібралися», – сказав Микола Костриця.

Заступник міського голови Світлана Ольшанська у своєму виступи відзначила, що з кожним роком кількість учасників Форуму роботодавців та Ярмарку вакансій збільшується.

«Дякую за вашу активність, небайдужість до розвитку нашого міста. А також окремо висловлюю слова вдячності роботодавцям, які взяли участь у роботі Форуму, – дякую за те, що ви працюєте в нашому місті, сплачуєте податки, допомагаєте розвивати місто Житомир. Бажаю усім сьогодні плідної роботи», – наголосила Світлана Ольшанська.

Заступник міського голови Марія Місюрова, звертаючись учасників заходу, зазначила, що у сучасному світі все більшу роль відіграють комунікація, спілкування, тому побудова діалогу між роботодавцями, навчальними закладами, владою та громадою є дуже актуальною потребою для суспільного розвитку взагалі. Сучасний світ настільки стрімко змінюється, що освіта повинна йти не лише поруч, але й випереджати.

«Створюємо наше місто разом», – закликала Марія Місюрова учасників Форуму роботодавців.

У програмі Форуму роботодавців – презентація успішних практик різних форм співпраці роботодавців та навчальних закладів (дуальна освіта, виробничі екскурсії тощо).

Нагадаємо, у Житомирі відбудеться публічна дискусія «Житомир – місто рівних можливостей.