Сьогодні, 16 травня, до порядку денного сесії Верховної ради включено проект Постанови про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей №10162. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

“228 голосами прийнято Постанову “Про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей” в цілому”, – йдеться у повідомленні.

Постановою Верховна Рада України рекомендує Кабінету Міністрів України здійснити подання Президенту України щодо визнання басейну річок Хомора та Случ на території Полонського району Хмельницької області та Баранівського і Новоград-Волинського районів Житомирської області зоною надзвичайної екологічної ситуації.

“Президенту України рекомендовано оголосити басейн річок Хомора та Случ на території Полонського району Хмельницької області та Баранівського і Новоград-Волинського районів Житомирської області зоною надзвичайної екологічної ситуації”, – зазначається на сайті Верховнох Ради.

Проект Постанови зареєстровано за №10162.

Нагадаємо, у Новоград-Волинському в знак протесту проти масового забруднення річок Хомора та Случ жителі вийшли на народне віче.