У Житомирі водій автобусу, не помітивши бабусю, яка не встигла вийти із задніх дверей, протягнув її по асвальту

0
100 views

Сьогодні, 16 травня, на зупинці громадського транспорту по вулиці Київській у Житомирі водій приміського автобуса «Житомир-Городище» не помітив стареньку пасажирку з поклажею, яка не встигла вийти із задніх дверей, і протягнув її по асфальту. Про це Житомир.info повідомила читачка Олена, яка стала свідком цього інциденту.

«По обіді 16 травня вул. Київській на зупинці водій цього автобуса дуже кудись поспішав. Бабуся виходила з тачкою. Він не помітив пасажирку і почав їхати. Старенька впала на задніх сходах: ноги на вулиці, тулуб в салоні. Якби люди не почали кричати, так би й їхав. Бабця жива, але не знаю, що з ногами», – повідомила сайту читачка і надіслала знімок, який вона зробила після зупинки автобуса.

На місце події викликали «швидку» та поліцію.

«Виклик щодо цієї події надійшов о 13:25, але факт ДТП не підтвердився. По приїзду патрульних на зупинці не було ні пенсіонерки, про яку повідомлялося, ні водія з автобусом. Був лише свідок, у якого відібрали пояснення, та стояла карета швидкої допомоги», – прокоментувала сайту т. в. о. старшого інспектора прес-служби управління патрульної поліції в Житомирській області Тетяна Носадчук.

Нагадаємо, 5 грн за екстримальний проїзд: у житомирської маршрутки на ходу відвалилося 2 колеса.