Перемоги житомирських спортсменів у всеукраїнських та світових змаганнях

0
11 views

Житомирські спортсмени з початком року зарекомендували себе з кращої сторони та дали зрозуміти, що вони гідні суперники не тільки на українській, а й на світовій арені спорту. Ми зібрали перемоги житомирських спортсменів з початку 2019 року.

У Всеукраїнських змаганнях з футболу та волейболу:

У Всеукраїнських змаганнях із вільної боротьби, дзюдо та боксу:

У Всеукраїнських змаганнях з інших видів спорту:

У світових змаганнях:

• Спортсменки з Житомира взяли срібло в змаганні з волейболу «Pajulahti Games» сидячи, який відбувся 19-21 січня у Фінляндії. Анастасія Філон – студентка Житомирського національного агроекологічного університету та Людмила Лозко – студентка Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, у складі збірної України, стали срібними призерами турніру.
  • Вихованець житомирської ДЮСШ «Авангард» Тимур Валєєв став бронзовим призером Кубку Європи з дзюдо серед кадетів, який відбувся 8-9 березня у Загребі.
  • Триатлетка з Житомира Юлія Єлістратова здобула золото та бронзу на Відкритому Кубку Кіпру.

• Представник Житомирщини, український борець вільного стилю Василь Шуптар, став бронзовим призером у чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який проходив у Бухаресті.
  • Житомирянин Владислав Гринчук здобув бронзову медаль на Кубку Європи з дзюдо, який нещодавно відбувся в хорватському Дубровніку.
  • Футболіст з Житомира Руслан Малиновськи став найкращим гравцем у недавньому матчі чемпіонату Бельгії.
  • Житомиряин Тимур Валєєв виграв Кубок Європи з дзюдо у Клуж-Напоці і в його честь знову пролунав гімн України.